| Mogirzan_Filip_1984 a întrebat:

Ma gandesc la optiunea Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării pe sectiunea publicitatea si nu sunt sigur.Iti gasesti usor loc de munca? E o meserie de viitor?

2 răspunsuri:
| eminescuhipiot a răspuns:

Din pacate in ziua de azi un loc de munca BUN iti gasesti foarte greu. Dar daca esti foarte bun in ceea ce faci, silitor si iti vezi de treaba, da, ai sanse mari.

| Mogirzan_Filip_1984 explică (pentru eminescuhipiot):

Nu am sperante ca raman in tara insa inca sunt in a 11-a si am inceput sa lucrez in ps :https://www.facebook.com/Masterpieces-232222853799673/ si ma gandesc sa merg pe asta ca tot imi place ceea ce fac.