| PinkY a întrebat:

Ma gandesc sa dau la facultatea de Limbi Moderne Aplicate (UVT). Credeti ca fac o alegere buna? Vreau parerile voastre.

2 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Ne-au vorbit si noua niste tipi la liceu despre facultatea asta si din cate am inteles eu e okbatting eyelashes iti trebuie media din liceu de la limbile strainebatting eyelashes

| Daria a răspuns:

Daca iti plac limbile straine si te pricepi la ele, eu zic ca da, faci o alegere buna.Depinde de tine, daca iti place sau nu!
funda?happy