| ĦαvɘƑȕη a întrebat:

Ma gandesc sa ma fac medic...voi ce ziceti? ce fel de doctor as putea deveni?

15 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Ginecolog. Ajungi sa pui mana pe diferite chestii pe care inainte nu puteai sa le atingi...

| mixxjim a răspuns:

Ce inseamna "din moment ce intri pe TPU esti un copil prost"? tu unde esti?

| ĦαvɘƑȕη explică:

Nu-mi doresc sa devin nici veterinar nici ginecolog. si nu e pb ta daca eu doresc sa devin doctor. si daca n-ai ce face nu-ti mai face probleme ca n-am memorie. nu-i treaba ta. asta este problema mea, daca eu doresc sau nu sa invat medicina.

| ĦαvɘƑȕη explică:

Nu-ti maipierde timpul sa mai raspunzi la intrebare...este prea complicat pentru inteligenta ta...

| ĦαvɘƑȕη explică:

Asta e parerea ta...

| Yuii a răspuns:

Veterinar
e cool

| Yuii a răspuns:

dentist pentru copii

| ĦαvɘƑȕη explică (pentru Yuii):

Nu imi place sa umblu in gura oamenilor (scuze)

| Yuii a răspuns (pentru ĦαvɘƑȕη):

Dar asistentă?

| ĦαvɘƑȕη explică (pentru Yuii):

Nu... am sa ma mai gandes si iti multumesc pentru raspunsurile tale, deoarece tu ai incercat sa-mi gasesti ceva ce im placewinking

| Yuii a răspuns:

Ei am încercat

| Kairon a răspuns:

Iti dau o parere: Chirurgwinking gandeste-te putin daca faci o operatie cum trebuie si omul supravietuieste o sa te simti poate ca un erou (nu ma intreba dc ca abia am 12 da asa visez eu laughing )

| unicornalbastru a răspuns:

Și eu îmi doresc sa fiu doctor chirurg să spun ''-Bisturiu!'' și după sa încep operația rolling on the floor. Pacienții mei sa aibă probleme grave iar eu să îi salvez happy Dar acum depinde de fiecare persoană. Poți să te faci un doctor pentru copii mici. E o meserie care aduce mulți bani.