| fercry a întrebat:

-Ma numesc Cristi si doresc sa va adresez o intrebare: Sunt anul 3 la facultate de agronomie si vreau ca dupa terminarea studiilor sa optez si pentru scoala de subofiteri boldesti.Întrebarea este următoarea:. Dupa terminarea studiilor am vreo șansa sa ma înscriu si la aceasta școală.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Klandestin a răspuns:

Băăă Cristiiiiiii!

| SmokeGun a răspuns:

Da de ce nu ai avea? daca inveti poti lua examenele acelea, totusi ti-as sugera academia, totul conteaza cat de mult te pregatesti happy