| Gass93sv a întrebat:

Ma oameni, am ajuns si eu la spital la Suceava cu o Otita si nu pot sa descriu cat de mizerabil sa comportat asa zisu medic cu mine. Anu asta dau la Medicina la Iasi, si acolo tot asa de nemernici is aia de la care cica ai trebui sa inveti?

22 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nu stiu sa iti raspund la intrebare cu siguranta, dar vreau sa iti scriu ca sa te incurajez.Peste oricine ai da, tu sa-ti vezi de treaba ta, invata si lasa-i pe ei sa vorbeasca cum vor.Pana la urma, fiecare plateste pentru faptele sale sau este recompensat.Bafta! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Floreenofficial a răspuns (pentru Gass93sv):

Npc! Nu o sa te mai uimeasca peste mult timp.Eu m-am obisnuit deja.

Răspuns utilizator avertizat
| unprietenaproape a răspuns (pentru Floreenofficial):

Si eu vreau sa dau la medicina, imi poti spune te rog, la ce te referi atunci cand spui asta. Am tot citit pe diverse site-uri despre rautatea oamenilor si nu inteleg

| Floreenofficial a răspuns (pentru unprietenaproape):

Salut! Eu nu sunt la facultatea de medicina.Ideea e ca trebuie sa iti vezi de treaba si sa ii lasi pe ceilalti sa comenteze cat vor.Din pacate lumea se inraieste in general, inclusiv profesorii... sad! Succes! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| unprietenaproape a răspuns (pentru Gass93sv):

Banuiesc ca ai ce povesti dar nu sunt toti la fel, depinde peste cine dai. ce oras nu ar trebui sa aleg?

| unprietenaproape a răspuns (pentru Gass93sv):

Nu-mi poti da sfaturi pentru ca inca nu ai dat la medicina, acum am vazut dar poate o s-o faci mai incolo atunci cand o sa intri, povestind din experienta ta. Succes! Si sa ajungi un mare doctor

Răspuns utilizator avertizat
| Dana211 a răspuns:

Unii sunt, altii nu. Depinde de om. Sunt multi in schimb care uita ca si ei au fost studenti si nu stiau tot, iar acum stiu atat de multe doar pentru ca au experienta.