| 20Stefan03 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu găsirea materiei ce se da la Școală de agenți Câmpina in PDF? (Daca este posibil).
Sau măcar o culegere cu materia respectiva.

8 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Sigur, sa nu spui la nimeni, dar trebuie sa inveti numai sa traiesti dupa motto-ul "nu-i batuta ca la noi", mai ales cand vezi niste protestatari in genunchi si cu mainile in sus, atunci DA' CUM ISI PERMIT?!? trebuie sa bati la ei RAU DE TOT, mai ales cand sunt din diaspora si oricum nu o sa stea sa se judece in rrrrrominica angry

| trophin a răspuns:

La examene? După gimnaziu sau liceu?

| coadadematura a răspuns (pentru trophin):

Normal ca dupa liceu? Scolile de agenti sunt scoli postliceale, nu ai cum dupa gimnaziu!

| 20Stefan03 explică (pentru trophin):

Am terminat liceul și as dori sa admit in sesiunea din toamnă 2022. Iar as avea nevoie de legislația specifică M.A.I și lb gramatica.

| trophin a răspuns:

Ar trebui sa îți zică de la centrul care te-a trimis la Câmpina. Care ți-a luat interviul, care te-am măsurat, care ți-a luat greutatea

| trophin a răspuns:

Nu știu ce școală are un agent...

| trophin a răspuns:

Dai tematica materiilor din toți anii de școală. Romana, matematica, limba străină, sport, posibil informatica.
Test de psiho happy

| 20Stefan03 explică:

Mai oameni buni, daca nu știți puteți să nu răspundeți, am terminat liceul și doresc sa intru la școală de agenți Câmpina (postliceala) unde se intra pe limba romana gramatica, limba engleza, legislație, logica și argumentare și probele sportive. Am întrebat dacă mă poate ajuta cineva cu găsirea lecțiilor (materiei) pdf sau intr o carte.