| BlueScreen a întrebat:

Ma pot angaja undeva pe timp de vara? am 14 ani si trebuie sa ma duc sa imi iau buletinul. sunt din Bucuresti. Funda happy.

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Te duci la ei la magazin si intrebi daca au nevoie.sau cumpara un ziar si vezi daca au anunt. eu vazusem in ziar, acu vreo 2 saptamani la Orange dadeau 5 lei pe ora.

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

La orane, Vodafone sa imparti pliante.

| BlueScreen explică (pentru EvangelineLovin):

Detalii big grin. adica cam cat primesc unde trebuie sa ma duc etc big grin

| EvangelineLovin a răspuns (pentru BlueScreen):

Te duci la ei la magazin si intrebi daca au nevoie.sau cumpara un ziar si vezi daca au anunt. eu vazusem in ziar, acu vreo 2 saptamani la Orange dadeau 5 lei pe ora.

| ZOB a răspuns:

Depinde ca si ce...eu te-as angaja dar.u know laughing

| BlueScreen explică (pentru ZOB):

Orice laughing [dar nu vreau sa ma fac gigolorolling on the floor)]