| AngellSthefan a întrebat:

Ma puteti ajuta cu alegerea meseriei. Sunt inalt. Dragut. Si aspecte fizice frumoase. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Bine, am inteles ca te consideri chipes dar nu ai neaparat o minte sclipitoare. Iti recomand un film vechi, romanesc: "Astă seară dansăm în familie" La asa ceva te gandeai?
Totusi, ce stii sa faci? ce iti place sa faci? ce talent/inclinatie crezi ca ai? Cati ani ai si ce materie iti place mai mult, daca e vreuna la care sa ai note bune? Ca ocupatii sunt de la gradinar pana la spion in aeronautica...Si tuturor le-a zis mama lor ca sunt chipesiwinking

24 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Futomodeallaughing.

| Elena1234456 a răspuns:

Alegerea meseriei depinde de abilitati, nu neaparat de fizic.doar daca nu vrei sa te faci manechin big grin.

| stefangeles a răspuns:

Mosu nu tine de cum arati ci de ce stii sa faci intr-o meserie daca esti frumos fa-te fotomodel in rest daca nu stii sa faci alceva decat sa fii frumos nu te ia nimeni la muncabig grin

| Barbie a răspuns:

incearca Actor porno.winking smugsmug

| SnicK a răspuns:

Mai folositor ar fi si, ce studii ai.

| Andutsaa a răspuns:

Manechinbatting eyelashes

| Barajag a răspuns:

Te poti face gigolobig grinBafta!

| eek a răspuns:

Esti inalt...dragut...fizic frumos. ce ti imi trebuie.caut una cu bani si nu imi e nevoie sa faci nimic totul vine de la sinehappy

nony
| nony a răspuns:

Bine, bine, dar nu am vazut nimic de continutul capului thinking Ceva pe acolo sau...

| SEAL a răspuns:

Politist pentru ca asta o sa fac si eu academia si iesi smecher si cu multi bani

| MariuZ a răspuns:

Vrei sa te angajezi folosind calitatile tale fizice? Presupun ca nu vrei multe de la viata, in cazul asta. Bafta in cariera...

| ForteGames a răspuns:

Depinde ce scoala ai terminat, sau urmeaza sa termini, depinde de locul unde urmezi sa te angajezi ce pregatire iti trebuie pentru a urma aceea meserie, slujba, job, tongue ma intelegi, si mai trebuie si vointa ta, daca iti place sau nu intr-adevar o anumita meserie, job! Ma rog decizia este numai a ta, degeaba spun eu sa devii "Zugrav" ca esti inalt si poti sa lucrezi bine big grin big grin pentru ca daca tie nu iti place eu nu am ce face! Eu de exemplu sunt soldatelbatting eyelasheshee hee si imi place, lucrez toata ziulica numai la calculator big grin acum depinde de tine ceea ce iti diresti cu adevarat, trebuie sa fi decis nu indecis tongue happy happy

| Deeza a răspuns:

Stripperlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manechin, actor...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca astea sunt singurele tale calitati (ca inclinatii nu pari sa ai spre nimic), cred ca gigolo ar fi cea mai potrivita meserie pentru tine.
Si, nu. Nu vreau funda.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stripperbig grin...si daca nu ai nimic in cap te poti face vanzator intr/un magazin de haine de femei ca sa atragi clientiihappy

| fobie de mate a răspuns:

Pff laughing. daca nu ai ceva in cap poti sa tot areti bine happy.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Adică eşti narcisist şi asta e singura ta calitate...hmmm pai cu atâtea calităti ai putea să te faci orice.
P. Sbig grinacă semeni cu Cartman de iau eu de soţ

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Http://accept-romania.ro/ - acolo ai şanse să-ţi găseşti un partener de muncă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca n-ai de gind sa muncesti fizic?

| AngellSthefan explică:

Fotomodel sau streper.

| FineBroAndy a răspuns:

Cum naiba esti tu inalt daca ai doar 12 ani? laughing