| teoodora02 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cevaaa ..va rog! Vreau sa imi spuneti ce trebuie sa imi pun in geanta pentru prima zi de scoala! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| oChicaaInfiniteeXD a răspuns:

Pai un caet si un pix si un creion si eu zic ca ar merge si ceva de mancare cum ar fi : napolitane ceva funda? happy

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Un caiet şi un pix. happy

Răspuns utilizator avertizat
| positivity a răspuns (pentru teoodora02):

În prima zi nu faci nimic special, deci nu ai nevoie de mai mult.

| mixxjim a răspuns:

Stii orarul? in clasa a 6-a ce ti-ai luat in geanta in 1 zi de scoala? Cum in prima zi nu se fac ore, ci doar se da orarul, se impart manuale etc. un caiet si ceva de scris e suficient. daca ai orar si stii ca faci 3 ore ia-ti atunci 3 caiete si ceva de scris, rigla, radiera. oricum, si daca faci mai multe ore si ai doar 1 singur caiet poti sa scrii pe ala ce ai de scris si pe urma transcrii acasa daca chiar sunt chestii importantate. succes in noul an!

| pissycutza99g a răspuns:

Si eu sunt clasa a 7a A, la prima zi iti iei ghiozanul, logic, penarul si un stilou sau un creion, ca sa notezi orarul pentru ziua urmatoare. Stati maxim pana la 12 sau 13!

| pissycutza99g a răspuns:

Si eu sunt clasa a 7a si in prima zi de scoala iti pui in ghiozdan penar si un stilou sau creion pentru ati nota orarul pentru urmatoarea zi.O sa stati maxim pana la 12 13!

| pissycutza99g a răspuns:

Scuze ca am scris de 2 ori credeam ca nu s-a postat laughing