| Lampardinho a întrebat:

Mah care stiti cum pot sa aflu cati bani am pe contul de la raiffasen bank contul este in euro? care ma poate ajuata ii dau o funda :X

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a afla ce vrei tu, prin internet, ai nevoie de internet banking, trebuie sa stii contul, precum si parola cu care poti accesa contul. Fara acestea nu poti afla decat daca mergi personal la o unitate bancara a Raiffeisen Bank. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Stelistul a răspuns:

Mai simplu de atat nu se poate:du-te frate la banca si te rezolva ei... ce e asa de greu? si daca vrei sa aflii cati ai, tot la banca trebuie sa te duci sa ii scoti. offff.happy

| Dipsy a răspuns:

Mergi la banca.