| FocusMood a întrebat:

Mai am 3 saptamani si scap de bac si tot nu stiu la ce facultate sa ma duc straight face
Imi place desenul, muzica (cant la pian), geografia, istoria (mai greu cu invatatu da imi place ) si psihologia... Am facut profilul filologie (deci ceva fara mate)
Puteti sa-mi recomandati si niste facultati mai usoare, fara sa-mi bat capul prea mult

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câtă lene pe aici laughing

| FocusMood explică (pentru anonim_4396):

Vrei si tu putina? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru FocusMood):

Am destulă laughing

| BuGaTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai posta ca sa ai +1 sa ramai tu pe locul 1 in top da? ca ai report

| anonim_4396 a răspuns (pentru BuGaTy):

Ușor, nu te mai agita atâta ..chiar nu mă interesează locul. laughing