| Stallone a întrebat:

Mai pot intra la facultate la buget a 4 oara daca am intrat deja de trei ori?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai urmat o facultate la buget nu mai poti urma si a doua facultate tot la buget, cu atat mai putin mai multe.
Daca nu ai urmat, doar ai dat admitere si ai intrat iar apoi nu te-ai mai inscris atunci poti urma.

| TheAce a răspuns:

Poti urma O SINGURA facultate la buget pe parcursul vietii, nicidecum 4 (nu inteleg la ce te referi cand spui ca ai urmat deja 3 ). Desigur ca daca facultatea are 4 ani de specializare poti fi bugetar toti anii cu conditia de a avea mediile corespunzatoare. De asemenea, poti fi bugetar mereu daca ai media corespunzatoare, dai admiterea si intri dar nu urmezi facultatea.

| DeeaV a răspuns:

Sigur ca da, daca nu te ia altii cu medii mai mari

| Nita_Ioana_Andreea_1995 a răspuns:

Daca inveti bine sigur ca da