| IntroducNume123 a întrebat:

Mai vreau sa vad si alte pareri dar cu argumente bune, deci eu am cunoscut 7 oameni pe net. Sunt curios si eu cum lucreaza ei de la pc cand ei stau toata ziua pe gaming? De ce ar tine un patron oameni care nu fac nimic? Compania aia ar trebui sa dea faliment si sa zicem ca doar ei nu fac nimic, le-ar sari colegii in cap ca ei stau degeaba si ar afla si seful? Sunt 3 variante 1.au relatii 2. patronii nu gandesc deloc 3. mint, eu unul as merge pe varianta a 3-a.

1 răspuns:
| Smmo a răspuns:

Pai intreaba-i pe ei, daca deja cunosti 7, stii mai multi decat mine.