| iopaula a întrebat:

Maine voi merge sa imi completez fisa cu admiterea la liceu. ce parere aveti, sa aleg un profil pe economie sau turism si alimentatie? intre cele 2 oscilez si nu ma pot hotara. o mica parere va rog!

2 răspunsuri:
| Adixuuu a răspuns:

Economie clar de aici poti iesi contabil, la turism si alimentatie iesi un bucatar sau un ospatar si de la economie poti da la aproape orice facultate pe cand la turism si alimentatie nu

| iopaula explică (pentru Adixuuu):

Mersi frumos pentru raspuns! asta am si facut astazi am ales economie! oricum iti multumesc foarte mult! :*