| secret27 a întrebat:

Marti seara am fost sunata in jur de 19:45 daca mai sunt interesata de un job si daca as putea veni la un interviu. Joi am fost la interviu si m-au anuntat ca vor reveni sambata sa anunte pe cine vor angaja.
Doresc sa aflu daca am fost angajata sau nu, credeti ca as putea reveni cu un mesaj si ce as putea scrie?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa te interesezi prin telefonic sau prin mesaj, nu este nimic gresit.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti s-a spus clar ca sambata te vor anunta ei, de ce mai intrebi aici si de ai ai mai revenii cu un mesaje la ei?
Dai dovada ca nu esti capabil sa intelegi o fraza clara si simpla, daca revii sa intrbi cand se dau reultate, odata ce ti s-a comunicat clar si direct: sambata!

| Lioana a răspuns:

Daca nu te-au sunat inseamna ca nu te-au angajat. Majoritatea firmelor private ii suna doar pe cei alesi.
Dupa cum ai spus chiar tu au spus ca anunta pe cine vor angaja. Deci pe cine nu angajează, nu-l suna.

| StrongHeart a răspuns:

Normal, e dreptul tau. Daca nu, pierzi timpul si timpul e valoros.
De cate ori nu am fost amagit in sensul asta. Daca sunt seriosi, iti raspund la intrebari, daca nu cauti altundeva.

| StrongHeart a răspuns:

Dar ar fi bine sa ii suni ca e un mod mai direct de a afla.

| paul123paul123 a răspuns:

Poti intreba, insa daca te angajau te-ar fi chemat la serviciu luni