| Buburuza10 a întrebat:

Medicina militara sau facultatea de informatica? Sunt in clasa a 12 si nu stiu la ce sa dau? Care e parerea voastra?

5 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Nu se ştie cât mai ţine armata, eu fac parte din ea şi acum că stau să mă gândesc parcă mai bine alegeam altă carieră.Eu aş opta pentru informatică în locul tău pentru că pare mai de viitor big grin dacă mai ai şi talent e şi mai bine happy

| Mâncărici a răspuns:

Daca tu ne ceri noua parerea in legatura cu facultatea pe care sa o urmezi inseamna ca nu esti pregatit nici in domeniul biologiei/chimiei nici in informatica. Invata bine ce-ti place tie, amandoua meseriile sunt de viitor.

| Buburuza10 explică (pentru Mâncărici):

Ambele idei ma pasioneaza si ma tenteaza, dar nu stiu care e mai avantajoasa?

| Mâncărici a răspuns:

Nu stii cat mai tine armata? Ma faci sa rad... Si pe deasupra mai spui ca esti si cadru militarlaughing. Nu-l baga in seama. Eu zic ca informatica e de viitor dar sunt multi care se indreapta spre informatica. Nu o sa fie loc pentru fiecare...mai bine medicina

| Noturbusiness a răspuns:

Ce ai ales pana la urma?