| iubire1yahooo a întrebat:

Meita urmata post licealaaa de asistent farmacist? ce grad de dificultate ar fi? ce materii apartin de aceasta post liceala?

1 răspuns:
| handmade534 a răspuns:

Din ce stiu nu esti platit chiar asa de bine, insa ai putea sa iti gasesti de lucru in alta tara. Materiile sunt acestea(in total pe toti anii)
Forme farmaceutice ca sisteme disperse,Propedeutica farmaceutica,Elemente de botanica,Apiterapie,Chimia compusilor anorganici, Forme farmaceutice solide, Chimia compusilor farmaceutici
Management finaciar, Marketing in domeniul farmaceutic, Tehnologia informatiei si comunicarii.