| MariusCristianCMC a întrebat:

Merge GTA 5 pe un sistem de operare pe 32 biti fiindca pe System Requirements apare doar pe 64 biti?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

GTA 5 este conceput pentru a rula pe sisteme rapide, de 64biti.
Chiar daca ar functiona pe 32 biti, viteza ar fi de cca. 2 ori mai mica pe toate planurile, deci chiar si de 8 ori la prelucrare si inca de 2 ori mai incet la partea video.
Si la un sistem ultraperformant ar putea functiona doar la rezolutie si fps mic.

2 răspunsuri:
| Juper a răspuns:

Nu din pacate

| Samariteanul a răspuns:

Nu poti, e prea slab sistemul.