| Nikolassss a întrebat:

Merge si la baieti sprancene tatuate? Si mai exact unde as putea sa imi fac? big grinlaughing Funda!

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Teoretic nu prea. Practic orice.

Te sfatuiesc ca inainte de toate sa cauti un salon pentru asa ceva care sa aiba si review-uri bune.

Sunt mai multe locuri, dar in functie de tine este sa alegi din ce oras, etc.

De asemenea, eu personal m-as orienta catre ceva mai scump.
Teoretic iti trebuie cam doua sedinte pentru a rezolva asta.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Cred ca ar merita daca ar arata ca ale lui Chewbacca din Star Wars laughing