| ralucaralu a întrebat:

Merita sa devii medic in prezent? Ma refer la salarii si la locurile in care muncesti. Va rog nu dati raspunsuri gen: nu conteaza salariul daca iti place. Stim cu totii ca asta e doar o teorie si e aiurea sa inveti atatia ani si sa fii platit ca un om de serviciu. Credeti ca va fi mai bine in viitor? Se mai merita?

2 răspunsuri:
| Sclipiciii a răspuns:

Da se merita fff bine la doctori nu la asistente bine si la ele dar mai putin.Doctorii de profesie sunt baza numai cand te gandesti cat bacsis primesc zici ca-i salariul.

| simo0393 a răspuns:

Paii...este cred ca meseria care este si va fi cautata.eu iti spun ca daca iti place sa o faci si plus de asta in viitor poti sa pleci mai departe in alta tara si acolo chair se fac banii. acum depnde de tine.
iti doresc succes.