| anonim_4396 a întrebat:

Merită să faci facultate? Sunt pe punctul de a termina liceul, și am multe întrebări care, sincer, mă distrug psihic. Ce să fac? De unde să încep? Să merg la facultate?(chiar dacă nu simt că mă atrage nimic. puține profile din câte am citit) Să îmi găsesc un job? Sincer, dacă se poate, da-ți-mi niște sfaturi. Vă mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Ce rost are sa te angajezi acum, cand forta ta de munca are o valoare mica pe piata? Trebuie sa faci o facultate, ca sa poti efectua o munca calificata.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca faci facultate ai sansa angajarii imediate. La tejghea.

| peperonies a răspuns:

Dați-mi*