| Darktee a întrebat:

Merita sa urmez academia tehnica militara,atat din punct de vedere profesional, cat si financiar? Ce facultate sa urmez in cadrul academiei? Este stresanta o astfel de meserie?

2 răspunsuri:
| SSJGohan3 a răspuns:

La academia tehnica militara devii inginer..este ok inveti destul de mult ai deschidere pe plan militar cat si pe plan civil daca te descurci..financiar incepi de la 2000+, foarte stresanta nu este..deoarece devii inginer si nu ai foarte multe activitati care sa te streseze.dar vei avea de invatat pe parcursul facultatii

| mihaihd1234567 a răspuns:

După această academie primești și brevet de ofițer, nu doar diplomă de inginer!