| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

Mi-a fost facut referat de disciplina la locul de munca si a fost trimis la fortele de munca si am fost dat afara pentru indisciplina mam luat la cearta cu patronu dupa am adus petarde si bombe si am dat prin incinta si m-am certat si cu sotia si fica patronului toate aceste incidente au fost trecute in referat referatu m-ar putea afecta la viitoru loc de munca si daca da cum m-ar putea afecta

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Bine ca ai scapat doar cu atat. Daca chemau si Politia te alegeai si cu dosar penal pentru detinere si folosire ilegala de materiale explozive. Daca la un viitor loc de munca vor cere referinte de la ultimul loc de munca nu te va angaja. Comportamentul tau de acum e posibil sa te urmareasca multi ani de acum inainte si bineanteles si problemele.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da. Aceste date vor fi vizibile viitorilor tai angajatori si ei vor decide daca te vor ca angajat stiind ce ai facut in trecut.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa te afecteze, mai ales daca la viitorul loc de munca iti vor cere o recomandare de la acesta. Nici un angaator n-are nevoie de persoane indisciplinate, mai ales de felul tau, sa duci petarde si sa le folosesti prin unitate.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Care ...viitor loc de munca?

| Iulianpatrascuiulimihai explică:

Vreau sa ma angajez in alta parte