| RoxyOnTPU a întrebat:

Mi-am ales alt nume de scena "Travanz"(pentru actrita si scriitoare) cum suna? ziceti sincer nu ma supar ps.sunt fata

5 răspunsuri:
| Kesha1428 a răspuns:

Sincer,mie una nu-mi place...sad.big grin
cum ar fi sa auzi undeva:Actrita Travanz a...
sau:scriitoarea travanz a...etc
Afica daca tie iti place,insa eu una as opta pentru alceva, gentonguesoni(big grin)
nonyyawn nu sunt prea gragutze)
sela.
habar n-am, bine trebuie sa-ti palca si tie.depinde de preferintele tale...big grin eu oricum, ti-am raspunsla intrebare...batting eyelashes

| RoxyOnTPU explică (pentru Kesha1428):

Dar Travanz citit pe engleza, ca pe romana suna naspa stiu

| Kesha1428 a răspuns (pentru RoxyOnTPU):

happy u faci cum vr, dar ti-am spus cat de sincer ca nu-mi place, acum u faci ce vr...happybatting eyelasheshee hee

| patife a răspuns:

Pe mine ma due cu gandul la travesti.

| Sorynzutshu a răspuns:

... suna ciudat si naspa (mai ales ca pare parca de baiat straight face). si ai zis citez acum "Mi-am ales al nume" adica ai mai avut unul si ianinte? as vrea sa il stiu si peala. poate e mai frumos acesta decat celalalt sau invers tonguetonguetonguetongue scuze bft