| lazio9 a întrebat:

Mi-am gasit un serviciu iar dupa doua saptamani ma simt foarte nemultumit, colegi de ultima speta care in loc sa ma ajute inventeaza lucruri urate despre mine, neadevarate, mai ales seful meu, am decis sa plec, voi ce credeti, multumesc

Răspuns Câştigător
| Alle23 a răspuns:

Pleaca si cauta'ti un alt loc de munca sau indura ce spun altii despre tine. funda?batting eyelashes_

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt de parere ca nu o sa procedezi bine daca pleci asa de repede. Incearca sa ai relatii bune cu colegii, macar cu cativa. Analizeaza un pic situatia si vezi daca nu esti si tu de vina pentru situatia asta. Este greu de gasit o slujba acum si cine are trebuie sa tina de ea. Succes si numai bine!

| ROB3RT89 a răspuns:

E bine ca ai stat totus 2 saptamani,eu am fost la o firma unde erau toti numai veri/nepoti ai patronului, nu aveai cum sa te bagi printre ei! Nu cred ca e bine sa pleci acum, in perioda asta se fac in mare parte disponibilizari si risti sa nu iti gasesti.Mai bine cauta un loc de munca in timpu liber si cand esti sigur de acel loc iti bagi demisia.Baftahappy

| ForJesus a răspuns:

Oamenii sunt rai în ziua de azi, dar totuși gândește de doua ori înainte sa faci ceva, pentru ca e greu in ziua de azi sa nu ai un servici!
Numai bine!

| vreau1alint a răspuns:

Mai intai cauta altceva de lucru si daca gasesti poti pleca linistit, daca renunti fara sa ai un alt plan iesi in pierdere.