| Mark2012012 a întrebat:

Mi-am inceput activitatea pe un cont YouTube cu aproximativ 12 luni in urma, si vreau sa fac parte, adica sa fiu partener intr-o comunitate YouTube. Ce comunitati YouTube din Romania cunoasteti care mai sunt active?
Channel YouTube https://www.youtube.com/user/Top12Movies2011

Răspuns Câştigător
| CosminAlexCojocaru a răspuns:

In Romania nu prea sunt comunitati pentru Youtuberi. Daca vrei sa iti valorifici videoclipurile (adica sa iei bani pe urma videoclipurilor - desigur nu toata suma care vine cu videoclipul) te sfatuiesc sa devii partener Fullscreem. Am si eu parteneriat cu ei si e foarte ok. Nu conteaza cate videoclituri ai sau abonati. Asa poti sa devii mai mare in YoTube. Succes!