| Andreea_3136 a întrebat:

Mi-as dori din tot sufletul sa invat lb engleza... Ma puteti cumva ajuta,s agasesc site-uri foarte bune,unde sigur inveti ceva, corect! dar se poate gratis? Va rog ..multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Sincer o metoda este de a te uita la multe seriale in engleza. Si seriale care sa iti placa. Asta-i pentru cuvinte mai mult, dar ca sa inveti timpurile, conjugarile habar nu am happy

| AnnielaIoana a răspuns:

Http://www.academia-de-engleza.ro/......ursuri.php Sper sa-ti fie de folos.Succes