| BellaSweetghsdiwjd a întrebat:

Mi s-a schimbat diriga anul asta.Iar diriga noua nu ma suporta de loc.Ce sa fac sa isi faca o impresie buna despre mine? Cel mai complet raspuns funda

Răspuns Câştigător
| InViataReala a răspuns:

De ce nu te suporta?

Raspunde cat mai mult la ora si fi draguta in pauze pe langa ea! De craciun, paste... ocazi speciale daruiestei ceva in semn de multumire! Complimenteazo cat mai des!
Sper ca te-am ajutat!

| BellaSweetghsdiwjd explică (pentru InViataReala):

Ea nu suporta pe aproape nimeni.Si toti copii o poreclesc(Toma Fantoma, Ms Wich...)

| danteewerr a răspuns (pentru InViataReala):

Cea mai nașpa metodă. Dacă vei proceda așa dai greș și mai
tare. Va crede că vrei să o cumperi cu dulciuri laughing și să vezi atunci șhow mare pe tine să vezi ce o să te frece de o să-ți sară urechile. Vezi poate este fosta amantă a lui tactu, ori poate este o fostă prietenă cu mama ta și poate o fii avut ceva conflicte in trecut. Incearcă să găndești ca un detectiv, nu te ambala dacă tu consideri că nu te suportă. Poate chiar te simpatizează și dorește o relație mai rece cu tine pentru a nu se apropia de tine. De obicei o persoană cănd te șicanează sunt două variante, ori filtrează cu tine, adică îi place de tine ori vede in tine copilul pe care nu la avut și dorește să fie mai aspră cu tine tocmai pentru a te favoriza mai tărziu! Chiar dacă un om simți tu că nu te agrează, nu incearcă să faci prostia cea mare să te schimbi tu in așa fel incăt să-i fi pe plac sau să incepi cu cadouri și alte chestii, iți garantez că vei da greș. Sfatul meu pentru tine este să te porți cum te-ai purtat și pănă acum. Dacă soțul nu o satisface acasă seara in pat, iar tu semeni cu amanta soțului ei, păi o să te frece de o să-ți sară ochii din cap! Deci o poti intreba și tu, Doamna dirigintă aveți probleme hormonale de la menstruație? Ori nu vă puncte puncte soțul bine acasă? laughing

| BellaSweetghsdiwjd explică (pentru danteewerr):

Nu are sot.Nimeni nu s-ar casatori cu o scorpie ca ea.

| danteewerr a răspuns (pentru BellaSweetghsdiwjd):

E clar atunci! laughing)

10 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

In primul rand chiar nu inteleg ce motiv ar avea sa te urasca! straight face
Si..incearca sa te comporti cat mai exemplar pe langa ea laughing, sa fi activa la ora ei si sa inveti, sa nu te dai smechera, sau nu stiu, sa nu faci glume pe seama colegilor de fata cu ea, daca e mai tanara, sau daca e mai glumeata si ea. spune si tu ceva ca sa o ''impresioneze'' big grin
o gluma, sau povesteste ceva din viata ta!
De 1 martie, un martisor! laughing Stiu ca mai e mult dar...
Nu incerca sa te schimbi pentru ea..totusi daca nu te suporta..sa fie sanatoasa, nu trebuie sa te apuci sa ii faci cadouri sau sa o complimentezi toata ziua oh go on!
E treaba ei, tu doar fi.TU! happy
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| InViataReala a răspuns:

Ms de funda! Apropo!
Daca nu merge, las-o in pace! Nu merita!
:*:X

| Darias16 a răspuns:

nu ai cei face. daca nu te suporta nu te suporta.eu trec prin asta de 3 anicel mai important lucru e sa inveti cat mai mult ca sa ii arati ambitia ta.....depinde de caracterul ei.sau poate urmareste ceva ca de exemplu sa mergi la ea la meditatii.

| bya04 a răspuns:

Buna! Sa stii ca si mie mi s-a schimbat diriga si e de fizica si ne exaspereaza cu exercitiile ei si eu nu prea intelegeam fizica ei desi invatam pe rupte... Si am inceput si i-am dus in fiecare ora de fizic si cadou da Craciun, Paste, Ziua ei o bagi in seama vorbesti si tu mai mult mai frumos asa oarecum sa iesi in evidenta.Si daca nu intelegi la ora ei fate si tu k intelegisi dupa ora ei intreaba pe cel mai bun copil din clasa ta. Iar daca nu vrei sa iti faci tema ori nu sti incearca scrie si tu acolo niste bazaconii sa vada ca ai incercat, ca iti pasa de fzica ei. Si daca nu merge nu stiu cu ce sa te mai ajut.
Sper ca te-am ajutat.
funda? plzz

| eleee a răspuns:

Pai invata si tu mai mult la materia eisi fa pe copilu ala cuminte care nu face nimic rau ..si daca e si e genul adu`i si tu un buchet de florii sau ceva. Sper sa ti.am fost de folos.big grin