| Inna2003 a întrebat:

Mie imi place foarte mult sa fac fotografii de portret si de peisaj si sa le editez. Imi place foarte mult partea artistica, ce tine de design, culori, edit. Dar in acelasi timp imi place si matematica si informatica si ma descurc chiar bine. Vreau sa dau la politehnica dar as vrea sa stiu ce meserii exista care sa foloseasca si tehnologia si creativitatea (culori, design), si cu cat sunt platite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arhitectură sau desen tehnic. Cred că te-ai descurca cu brio.