| alin9923 a întrebat:

Munca arhitectiilor este grea?
Dar a programatorilor si al creeatorilor de jocuri?

Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

Vad ca majoritatea ti-au spus ca nu e grea, se vede ca nu au habar ce inseamna munca de arhitect, ei cred ca inseamna sa tragi cateva linii pe o foaie si gata, nu, munca de arhitect este foarte obositoare, trebuie sa fii foarte atent la ce faci, sa-l verifici de nenumarate ori inainte sa-l predai, ca sa nu mai zic ca daca esti foarte solicitat, lucrezi de dimineata pana seara.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice munca este grea, daca nu-ti place.
Daca-ti place, atunci e jucarie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E munca calificata... deci nu chiar pentru oricine, insa dificultatea depinde de multi factori... cat de bun esti, cat de mult iti place, cata experienta ai samd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place si stii... Nu

| volumexd a răspuns:

E foarte greu sa intri la facultatea de arhitectura. Îti trebuie 2 ani de pregatire, dar daca iti place, merita.