| BlackD a întrebat:

Neata! In vacanta de vara mi-ar placea sa muncesc* sau sa fac niste cursuri de calificare. Am 16 ani impliniti si nu stiu ce as putea face, sunt din Craiova si am o infatisare cat de cat placuta rolling on the floor. Mi-ar placea sa ma ofer si voluntar dar nu stiu unde sa ma duc ca sa fac asta. Idei de job`uri de vara, cursuri orice puppy dog eyes
Multumesc pentru raspunsuri happy

3 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Ai putea incerca sa vinzi shaorma thinking

| ihategipsy a răspuns:

Primul meu job a fost ca Merchandiser (lucrator comercial) in diferite centre comerciale (Real, Carrefour, Metro)sau cum esti u fata promoter la diferite produse cosmetice sau sucuri.

| mihlex94 a răspuns:

Buna...eu am 17 ani si jumatate si m-am incris la un curs calificare bucatar de ci daca iti place poti opta si pentru un curs de calificare bineinteles in ce domeniu vrei tuhappy