| Simaionut a întrebat:

Nu este asta problema important sa mi se ofere âmprumutul pentru a âmi putea plati scoala

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

E pacat sa iti mai faci si datorii, oricum te-ai dus la școală degeaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ne spui toata povestea, ca nu am inteles nimic...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Ce imprumut ai vrea sa faci pentru ce anume si ce sumă?

| Caro34 a răspuns:

Draga Ionut! Tu ai vrut sa ne intrebi ceva insa noi suntem grei de cap si nu pricepem totul, ajuta-ne cu o intrebare frumos formulata, cu inceput si final, cu un salut fiindca asa invatam si noi la scolile astea pentru care vrem sa imprumutam bani... Ce scoala vrei sa faci? Da-ne detalii, poate te putem ajuta cumva! Numai bine!

| MihaiSpeedster a răspuns:

În cazul ăsta, trebuie să știi că depinde…

| nukeyly a răspuns:

Sti ca ai postat jumate din intrebare? vezi buton edit.
--
'' âmprumutul ''_ ''important sa mi se ofere âmprumutul ''
î din a = â_se foloseste in interiorul cuvantului
si
î din i = î_se foloseste la inceput_ ex: Am întâlnit oameni
greu gramaticU

| LonelyGuy a răspuns:

Și care e întrebarea? Învață să te exprimi cât de cât să înțelegem și noi ce problemă ai și să te ajutăm în consecință.