| Fronea_Ionuț_1995 a întrebat:

Nu gasesc job in localitatea galati am 21 ani ma numesc Fronea Ionut am specializari in Tehnician Proiectant CAD si Agent de Securitate acum fac inca un curs Administrator Retele Locale si Comunicatii in februarie termin dar degeaba ca tot nu gasesc nimic nu avem nimic in galati ce sa fac nu am prieteni nici prietena nici posibilitati financiare in ziua de astazi toti sunt pe interes din nefericire :-( si parintii sunt insuportabili tata ma injura mereu si pe mine si pe mama ne face nebuni si retardati se oftica din orice nu se lasa de baut si de fumat este foarte nervos pensia lui nu acopera datoriile casei si datoriile din banci plus providentul eu ce sa mai fac mai am si un frate care e tot la fel nu munceste..ne ameninta mereu ca pleaca la sora lui in bucuresti se poate face ceva mai sunt sperante?

Răspuns Câştigător
| MartinM a răspuns:

Pleaca in stainatate, cel mai bun sfat pe care ti-l pot da

1 răspuns:
| Fronea_Ionuț_1995 explică:

Cum sa plec in strainatate si unde sa merg nu am bani si nici pasaport