| DrunkenIrish a întrebat:

Nu ma pot decide la ce facultate sa ma duc.Am platfus si nu prea pot sa trec de viza medicala/probe sportive.Ma gandeam la medicina veterinara sau umana(dati-va cu parerea). Spuneti-mi ce facultate ati face voi in cazul meu! MS!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa mergi la orice facultate, in afara de cele la care se cere o sanatate perfecta si probe sportive.
Facultatea o alegi in functie de preferintele si calitatile tale, fiecare poate avea altele, asa ca nu sunt importante parerile noastre ci ale tale.

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Depinde cat de performant esti la invatatura.