| andrei733 a întrebat:

Nu merge sa intru pe facebook,deloc, e o problema de la ei sau am eu o problema? si daca e problema de la mine cum o pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Nu e nicio problema de la tine.
Nici la mine nu functioneza, deci probabil e ceva de la ei.

| andrei733 explică (pentru Nicoleta):

Si nici gameranger numai merge acum

13 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Nici mie nu imi merge, imi da pagina negasita. Avand in vedere ca celelalte siteuri merg, problema este de la ei. Cel mai probabil se fac updateuri la ceva, probabil se instaleaza GraphSearch celor care nu au sau, ma rog, alte chestii. Stai fara grija, totul va fi ok in scurt timp

| BlitzLikeXd a răspuns:

E de la my special video un virus sa-l scoata

| FuckSchool a răspuns:

Mda nici mie nu imi merge, cine stie.

| LiimeXdx a răspuns:

Mie imi merge. Daca ai Maxtohon incearca acolo poate reusesti! happy

| Ercjiaai a răspuns:

E problema de la ei...Nu merge in toata Europa si nici in Africa de Sud...Incearca sa scoata faza aia cu my special video(un virus periculos care iti baneaza contul de facebook).

| Denisa1Ioana1 a răspuns (pentru Ercjiaai):

Si eu am dat pe link-ul ala si m-a blocat.crying Pot sa fac ceva sa ma lase sa intru?

| eueueueueue a răspuns:

Este de la ei.Nici mie nu mi-a mers dupa ce nu am stins calculatoru de vreo 2 ori.

| Patty03 a răspuns:

Heei nu-i stres. am si eu aceeasi problema, dar pe bune acum, nu merge in toata Europa rolling on the floor. Prietenei mele ii merge perfect fb. laughing Probabil isi va reveni in scurt timp happy

| MisterTheGamer a răspuns:

E problema de la ei ca la mine nu merg deja 2 conturi

| DannyABCD a răspuns:

La nimeni nu merge. Toata Europa e fara FB...

| 2BeaT a răspuns:

Acceasi problema

| 2BeaT a răspuns:

Https://m.facebook.com/? _rdr Intrati aici aici merge laughing