| Irruu a întrebat:

Nu prea stiu sa fac probleme la fizica sau chimie.e cu formule si calcule cu F1 sau chestii de genu, am luat nota mica si nu stiu ce sa mai fac crying Nu le inteleg

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Nu toata lumea intelege cu usurinta fizica si chimia, asa cum unii nu agreeaza istoria de ex. Asa e mintea ta, si pe viitor o sa te orientezi sa nu faci un liceu cu profil real.
Totusi, ca sa faci fata la scoala, incearca sa inveti notiunile teoretice si profesorii vor aprecia asta. Nu e cazul de meditatii.

2 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Pai invata formulele, dupa care fa cateva meditatii. Sau spune-i profesorului ca nu prea ai inteles cum se aplica acele formule si sa iti arate si tie. Daca vede ca te straduiesti te ajuta.

| Marry1227 a răspuns:

Asta e te astepata o micutzza corigenta laughing