| Alexa1313 a întrebat:

Nu stiu ce meserie sa aleg...nu ma pot decide, oare ma puteti ajuta? As vrea o meserie care are cat de cat un castig profitabil...

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Medicii intotdeauna sunt cei mai bine platiti

Bancherii n-au salariu. Ei in fiecare zi primesc bani

Mecanic si Contabil sunt cele mai cautate meserii

Hackerii fac bani din 2 click-uri.

Programistii, stind cu fundul in scaun fac bani prin PC.

Tu alegi care doresti.

3 răspunsuri:
| Oltean_Sabinus_1962 a răspuns:

Ai absolvit liceu, facultate? Ce studii ai? Pe ce materii te-ai axat in scoala? Canalizeaza-ti atentia pe ce te pricepi mai bine.Castigurile profitabile in ziua de azi, nu sunt la indemana oricui.

| fearlessss a răspuns:

Daca o faci pentru bani te invit sa te lasi de viata ^^

| MariusGomoi a răspuns:

Inainte de a avea o meserie profitabila trebuie sa ai si o facultate "profitabila" daca nu, nu prea exista sanse sa reusesti, in domeniile IT ar fi o varianta buna