| AvalohAlyn a întrebat:

Nu știu ce să fac mai departe, ce școală sau facultate, nu știu ce îmi place cu adevărat și încotro să mă îndrept si așa am pierdut multi ani din cauza că am avut și mai am probleme cu anxietatea, toc-ul, depresia..Nu știu ce vreau sa studiez, ce sa învăț in continuare. Momentan doar liceul 12 clase absolvit și am douăzeci și ceva de ani...sunt pierdut?

Răspuns Câştigător
| 1albinuta1 a răspuns:

Buna! Nu intra in panica. Bun In Cariera este o platforma care le vine in ajutor tinerilor care au nevoie de orientare. Intra pe Bun In Cariera si poti face acolo un test vocational si unul de aptitudini din care o sa reiasa ce ti s-ar potrivi. Tot acolo te poti programa sa stai de vorba cu un consilier care te poate indruma. Totul este gratuit! Iti las mai jos link-ul de la instagramul lor cat si de la platforma.
Instagram: https://www.instagram.com/bunincariera.ro/
Platforma: bunincariera.ro