| MayaBarbu a întrebat:

Nu stiu daca e buna categoria pe care am ales-o, insa nu am gasit alta mai potrivita. Buna TPU! Am si eu o intrebare, si sper sa-mi puteti raspunde cat mai precis, poate cineva dintre voi cunoaste acest domeniu mai bine. as vrea si eu sa stiu care sunt sansele de a intra la litere la una din specializari..am media 8, 82 si nu am vazut nicaieri pe internet unde sa-mi arate care a fost cea mai mica media din anul trecut. Este vorba de universitatea din Bucuresti Facultatea de litere, e singura universitate la care m-am inscris si as vrea neaparat sa aflu care sunt sansele sa intru.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Daca te-a inscris, atunci asteapta rezultatele. Mai bine te-ai inscrie si altundeva, de siguranta. La buget de obicei sunt medii peste 9, dar depinde la o facultate la alta. Bafta!