| Ar27 a întrebat:

O fata ma evita, ma ignora pare ca ma urăște, dar am observat și mi-au spus și prietenii ca atunci când nu ma uit la ea se uita destul de des la mine și îmi zâmbește apropo câteodată îmi mai zâmbește și când ma uit la ea ( are iubit și nu sunt eu ) sa îmi răspundă cineva

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Stie ca o placi. Poate si ea te place dar ratiunea ii spune sa stea departe de tine pentru ca are prieten.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"O fata ma evita, ma ignora ...sa îmi răspundă cineva"

ce-ar fi s-o intrebi pe ea dacă ți se pare sau chiar așa e?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce să îți răspundă? Iubitul nu este bătut în cuie de ea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ea are deja iubit tu ce mai cauti intre ei? Cum ar fi sa ai si tu iubită si sa vina altul sa ti o ia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt total de acord cu tine. Ma uit la mine in cartier, mai toate pixdele cu copii sau doar cu iubiti se uita dupa altii, e o curvasaraie in ziua de azi...

| Ar27 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Frate el s-a băgat între noi. Înainte de a fi cu el se comporta altfel cu mine, dar acum s-a schimbat complet. Acum sper ca ai înțeles ca eu sunt victima aici și ca el e singurul vinovat. Tot ce mai vreau acum este sa știu dacă mai ma iubește și dacă da sa fim in sfârșit împreuna. Eu cred ca atât merit și eu sa fiu fericit. Așa ca data viitoare gândește puțin înainte sa îți dai cu părerea, ok?

| helpforyou a răspuns:

Daca are iubit posibil te testeaza pentru o posibila aventura. Acum daca se ajunge si in practica, sunt multe lucruri pe care trebuie sa le faceti impreuna.

| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, intra in discutie cu ea, poate chiar aveti sentimente unul fata de altul. In fond, puteti fi prieteni buni, chiar daca are iubit. Apoi vezi ce se mai intampla pe viitor.

| Ar27 explică (pentru Hoteteu_Nicolae_1985):

Dar cum pot sa vorbesc cu ea dacă atunci când ma întâlnesc cu ea sau rămân singur cu ea fuge de mine?

| Ar27 explică (pentru Hoteteu_Nicolae_1985):

Cum sa fac asta dacă ea fuge când ma vede?