| sandra144 a întrebat:

O femeie care lucreaza n un domenu in care are ca uniforma costumatie alba (pantaloni bluza albe) trebuie sa poarte ceva pe dedesubt si daca da ce anume?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Normal, doar nu ai vrea sa fii goala, doar cu bluza si pantalonii aia albi happy

| vangaelis a răspuns:

De regula lenjerie deschisa la culoare.
Eu sunt asistent medical, port echipament alb iti dai seama e ciudat sa-ti expui culoarea lenjeriei, nu crezi?

| sandra144 explică (pentru vangaelis):

Unei cunostinte i s-acerut sa poarte special chiloti albi normali refuzadui-se cei tanga de asemenea desi nu sufera sa poarte asa ceva i s-a cerut sa poarte sutien.

| vangaelis a răspuns (pentru sandra144):

E si normal, e vorba de decenta la locul de munca. multi au cam uitat de asta.