| AE3LIN a întrebat:

O intrebare cu cateva luni in urma am vrut sa intru la pompieri,am picat la scris,acum doresc sa dau la jandarmi intrebarea mea este, daca nu au trecut cele 6 luni mai dau testarea psihologica sau este valabila aceea de la isu

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si ce te face sa crezi ca nu vei pica si la jandarmi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu sari din lac in puț, daca ai picat la pompieri ce te fece sa crezi ca intrii la jandarmi? Tot tu esti nu este altcineva in locul tau, si la fel o se se intimple, o sa pici si la jandarmi, asa ca orienteaza te spre altceva care chiar poti, numai visa.