| Victo09 a întrebat:

O întrebare fără sens dar totuşi aş vrea să-i ştiu răspunsul: Am avut un caiet întreg de vacanţă pentru şcoală şi nu am făcut nici măcar o pagină din el. Credeţi că se va uita profesoara? N-aş vrea să mă aleg cu o notă mică încă din prima zi. Contează notele pentru mine... rolling on the floor) (ştiu că e o întrebare ciudată) Pss: şi scuzaţi categoria

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Sincer o sa se uite, nu din prima zi sau a-2-a dar e si probabil sa va intrebe daca ati lucrat ceva laughing), voi spuneti ca da si poate scapati!