| Doarof3 a întrebat:

O mică întrebare din nou.Care ar fi cel mai bine plătit serviciu? Mă refer la facultăți la care m-as putea duce după științe ale naturii.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Senator in Parlamentul Romaniei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Jobul ala la care esti tu bun. Ca eu stiu psihologi buni care castiga mai bine ca in IT, stiu dentisti buni care castiga foarte bine, la fel cum stiu si programatori care s au plafonat pe un salariu de nimic

| Lostlyric a răspuns:

Uite, ceva nou si la moda la noi in Romania. Daca urmezi facultatea de Geografie si te duci pe Master in G.I.S., iti garantez ca vei avea un serviciu bine platit. Trebuie sa fi si pasionat. Documenteaza-te ce inseamna G.I.S.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicina,Chimie,si Fizica Fizica ii cea mai rentabila.

| Kogaion a răspuns:

Petrol si Gaze, navigator, medicina, IT-ist.

| lilianaadelina a răspuns:

Daca esti bun ma chimie-biologie: Medicina clar