| PulbereDeStea a întrebat:

O prietena de-a mea se inscrie la scoala postliceala de secretara(feg alba iulia).Eu i-am zis ca mai bine ar alege altceva dar nu vrea.Sincer nu stiu pe nimeni care a ales aceasta optiune.Stie cineva mai multe despre asta ?

1 răspuns:
| MoneyMoney a răspuns:

Verisoara mea a făcut o postliceală din asta: "Tehnica secretariatului & birotică" şi a reuşit să se angajeze. Dar la fel ca tine nu ştiu cât datorită postlicealei şi cât datorită că arată bine! Oricum FIECARE e liber să facă ce îi place şi oricum din ce ştiu eu cei de la FEG sunt foarte serioşi şi bine implementaţi la nivel naţional!