| PowerKoko a întrebat:

O soluție casa nu îmi mai las telefonul la amanet voi îl lasati

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu îl las. Daca as avea nevoie de bani l as vinde și ăia e.

| johnnny123 a răspuns:

Păi cu ce te ocupi? Tot cu Subway Surfers și fumat toată ziua?

| ReddY25 a răspuns:

Reformulează,please

| 1onur a răspuns:

Da au fost vremuri când l-am amanetat și l-am scos când am avut banii.Soluția este muncă așa nu mai suntem nevoiți sa amanetăm nimic.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Soluția este să muncești, niciodată nu mi-am lăsat telefonul la amanet

| PowerKoko explică (pentru Lubeniță38900):

Cat ai salariu

| Lubeniță38900 a răspuns (pentru PowerKoko):

Nu are importanță, important e sa nu muncești pe minimul pe economie

| andreierdna91 a răspuns:

As avea cateva intrebari inainte sa vin cu "solutii".
1. Cati ani ai?
2. Lucrezi? Daca da, ce?
3. Consumi alcool zilnic? Daca da, ce?
4. Pariuri sportive/"pacanele"?

| Hyperion7 a răspuns (pentru andreierdna91):

Zici că ești de la banca, când te duci pentru un credit rolling on the floor