| Green4Apple a întrebat:

O vecina de-a mea care este in varsta si este si bolnava isi doreste sa munceasca,dar nu poate din cauza varstei si problemelor dansei.Ea m-a rugat sa ma interesez de o munca la domiciliu,mai exact o munca de crafting,sa faca margele,bratari,felicitari,plicuri si alte din astea dar acasa. Daca, cautati un lucratror pentru o astfel de munca spuentimi sau daca nu, dati-mi niste linkuri de la oameni care cauta.Va multumesc happy

1 răspuns:
| bellatrix24 a răspuns:

Nu se mai gasesc astfel de job-uri pe internet de ceva timp... nu mai apar nici job-uri normale...cu atat mai putin cele la domiciliu.sad