| alexootza a întrebat:

Oare cu 8.63 pot intra la Ase- Comert la buget? Vreau cat mai multe detalii despre procedeul de inscriere. Scuze pentru categorie. Funda pentru cel mai detaliat raspuns!

3 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Sunt sanse sa intri, daca anul trecut a fost media 8, 54. dar acum va fi altceva, ai vazut ca se intra doar cu media de la bac.eu sper sa scada mediile de admitere sa intru si eu la buget la facultatea aleasalaughing zi`mi si mie daca stii, pe adeverinta medicala trebuie sa fie trecute si analizele de sange si radiologia pulmonara? sau doar vaccinurile? si prezentam un singur dosar chiar daca optam pentru mai multe facultati nu`i asa? eu habar n`am am sunat la secretariatul ASE si mi-au inchis telefonulstraight face

| alexootza explică:

Eu am o adeverinta medicala de la liceu unde am si vaccinurile, iar de la medicul de fam o adevarinta simpla. Si eu tot un dosar mi-am facut pentru ase, dar o sa optez pentru 5(comert, economie etc). Nu cred ca trebuie sa fie trecute si acele analize de care zici tu, daca era asa trebuia sa mentioneze pe site. La fel am patit si eu cand am sunat la secretariat, mi-a zis ceva de neinteles si mi-a inchis telefonul. Daca mai afli ceva sa ma anunti, iar eu voi face la fel. Multa bafta. :*

| yox93 a răspuns:

Anul trecut ultima medie la buget la comert a fost 8.54, deci e posibil sa intri. Mult succes!