| anonim_4396 a întrebat:

Oare e bine sa merg la liceu pedagogic? Nici nu stiu daca o sa intru, cum o sa fie...Sunt din Tasnad, iar liceul e in Satu Mare.Nici daca ar fi bine sa stau acolo la internat sau sa vin in fiecare zi acasa...

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca vrei sa continui in invatamant e chiar foarte bine pentru ca vei reusi foarte rapid sa te adaptezi la modul de intocmire a unui plan de lectii, la modul de sustinere a unei ore si modul de lucru cu copiii. Iar atunci cand iti place ceva nimic nu ti se mai pare greu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti sugerez sa stai acolo la internat... e drum lung in fiecare zi sa vii de la Satu Mare pana la Tasnad.Liceele pedagogice sunt foarte bune.