| Monyyyyy a întrebat:

Oare la Cluj poți sa îți gasesti un job unde sa lucrezi sambata și duminica? As dori sa stau la anul in chirie și sa fac câțiva bani măcar de buzunar,in timpul săptămânii nu prea pot, sunt la Poli și voi face Lab fizice sigur la anul la fac. Doresc opinii dacă va rog și sfaturi.In Manastur as avea o garsoniera dacă va rămâne așa înțelegerea, sunt pe acolo ceva joburi?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă intră în funcție restaurantele și vor fi nunți, s-ar putea. Altfel, nu prea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La Glovo și la Panda.

| ionicabubulina112112 a răspuns:

Bro numai la Tazz sau Uber faci bani in zona aia